Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /var/www/radymno-parafia.pl/doc/includes/menu.inc).

Intencje Mszy Świętych

INTENCJE MSZY ŚW. 14 - 20/06/2021

14/06/2021 Poniedziałek
06:30    Za + JANA Sopel (greg)
18:00    W int. Ks. KRZYSZTOFA z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej na dalsze lata
18:00    Za ++ FRANCISZKA i JÓZEFĘ Gdyk
poza Par  Za + ADAMA Krawczyka (od Aleksandry Doege z Zakopanego)
poza Par  Za + MICHAŁA Skrzypka (od Janusza Cieliczka z rodziną)

15/06/2021 Wtorek
06:30    Za + JANA Sopel (greg)
18:00    Za + STANISŁAWĘ Turczyńską (od Przedszkola Samorz. w Radymnie i emerytów)
18:00    Za + TADEUSZA Szymańskiego (od sąsiadów z Bloku 19, klatka 2)
poza Par  Za + ADAMA Krawczyka (od Edwarda Rafacza)
poza Par  Za + MICHAŁA Skrzypka (od Stanisławy Buła)

16/06/2021 Środa
06:30    Za + JANA Sopel (greg)
18:00    Za + STANISŁAWA Rabczaka (od córki Anny z rodziną)
18:00    Za + TADEUSZA Szymańskiego (od brata Franciszka z żoną, córką i rodziną)
poza Par  Za + ADAMA Krawczyka (od Angeliki i Pawła Rafaczów z rodziną)
poza Par  Za + MICHAŁA Skrzypka (od Anieli i Kazimierza Pryjda)

17/06/2021 Czwartek
06:30    Za + HELENĘ Karkowską (od siostry Janiny)
18:00    Za + JANA Sopel (greg)
18:00    Za + Władysława Homa (od męża chrzestnej)
poza Par  Za + ADAMA Krawczyka (od swatowej Stanisławy z rodziną)
poza Par  Za + MICHAŁA Skrzypka (od pracodawcy Marka - Haliny i Piotra Chrzępa)

18/06/2021 Piątek
06:30    Za + JANA Sopel (greg)
18:00    Dziękczynna w 5 rocz. sakr. małżeństwa MATYLDY i MICHAŁA z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski na kolejne lata
18:00    Za ++ HELENĘ i STANISŁAWA Kokot
poza Par  Za + ADAMA Krawczyka (od Janiny Polak z rodziną)
poza Par  Za + MICHAŁA Skrzypka (od Ewy i Wojciecha Chorzępa)

19/06/2021 Sobota
06:30    Za + JANA Sopel (greg)
18:00    Za + HELENĘ Karkowską (od rodziny Różaków)
18:00    Za + STANISŁAWA Rabczaka (od córki Anny z rodziną)
poza Par  Za + ADAMA Krawczyka (od Ireny i Jana Pelc z rodziną)
poza Par  Za + MICHAŁA Skrzypka (od brata Stanisława z rodziną)

20/06/2021 XII Niedziela Zwykła
08:00   
Za + HELENĘ i STANISŁAWA Kokot;       
10:00    Za Prafian
11:30    W int. Dzieci przeżywających Rocznicę I Komunii Świętej oraz ich Rodziców
16:00    Za + JANA Sopel (greg)

 

INTENCJE MSZY ŚW. 07 - 13/06/2021

07/06/2021 Poniedziałek
06:30      Za + MARIĘ Karkowską (od rodziny Kilarów)
08:00      Za + JANA Sopel (greg)
18:00      Za + AURELIĘ Skotnicką (od Marii Jaworskiej)
poza Par   Za + ADAMA Krawczyka (od siostry Danuty)
poza Par   Za + MICHAŁA Skrzypka (od pracowników KRUS w Przemyślu)

08/06/2021 Wtorek
06:30      Za + STANISŁAWA Rabczaka (od rodziny Jarosz)
18:00      Za + JANA Sopel (greg)
18:00      Za + STEFANA Kocuń
poza Par  Za + ADAMA Krawczyka (od rodziny Puszczyków)
poza Par  Za + MICHAŁA Skrzypka (od Wacława Kruk)

09/06/2021 Środa
06:30      + TADEUSZ Szymańskiego (od Grzegorza Krzywonos z rodziną)
18:00      Za + JANA Sopel (greg)
18:00      Za ++ KATARZYNĘ i HIERONIMA
poza Par  Za + ADAMA Krawczyka (od rodziny Borkowiczów)
poza Par  Za + MICHAŁA Skrzypka (od Ireny Lichołat)

10/06/2021 Czwartek
06:30      Za + TADEUSZA Szymańskiego (od Haliny Krzywonos)
18:00      Za + MARIĘ Karkowską (od rodziny Kilarów)
18:00      Za + JANA Sopel (greg)
poza Par  Za + ADAMA Krawczyka (od rodziny Grzelaków)
poza Par  Za + MICHAŁA Skrzypka (od Jadwigi Meszko)

11/06/2021 Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
11:00     
Za Parafian                       
11:00      Za + Ks. Czesława Jaworskiego
18:00      Za + JANA Sopel (greg)
18:00      Za ++ DARIUSZA i JANA Lisowskich
poza Par   Za + ADAMA Krawczyka (od siostry Barbary i rodziny Litkowiec)
poza Par  Za + MICHAŁA Skrzypka (od siostrzeńca Zenona z rodziną)

12/06/2021 Sobota
06:30      Za + TADEUSZA Szymańskiego (od sąsiadów z Bloku 19, klatka 2)
18:00      Za + JANA Sopel (greg)
18:00      Za + MARKA Potyrało
poza Par   Za + ADAMA Krawczyka (od Alekszandry Doege z Zakopanego)
poza Par  Za + MICHAŁA Skrzypka (od siostrzenicy Anny z rodziną)

13/06/2021 XI Niedziela Zwykła
08:00     
Za + JANA Sopel (greg)    
10:00      Za + STANISŁAWA Rabczaka (od żony i syna Adama)
11:30      Za rejon III i IV                    
16:00      Za Parafian

INTENCJE MSZY ŚW. 31/05 - 06/06/2021

31/05/2021 Poniedziałek
06:30  Za + MARIĘ Karkowską (od Roberta Orłowskiego)
18:00  Za + STANISŁAWA Czarny w 1 rocznicę śmierci
18:00  Za ++ URSZULĘ i HENRYKA
poza Par  Za + MICHAŁA Skrzypek (od Sylwii z rodziną)

01/06/2021 Wtorek
06:30  Za ++ JÓZEFA, ALBINA i ZDZISŁAWA
18:00  Za + HENRYKA
18:00  Za + JANA Sopel (greg. rozpoczęcie)
poza Par  Za + MICHAŁA Skrzypek (od Mateusza z rodziną)

02/06/2021 Środa
06:30  Za + JANA Sopel (greg)
18:00  Za + STANISŁAWA Rabczaka (od Józefy i Adama Pacanowskich)
18:00  Za + TADEUSZA Szymańskiego (od rodziny Luftów)
poza Par  Za + MICHAŁA Skrzypek (od Wioletty z rodziną)

03/06/2021 Czwartek – Boże Ciało
08:00 
W intencjach składanych przy figurze św. Antoniego
10:00  Za + KAZIMIERZA Nowakowskiego
11:30  Za Parafian
16:00  Za + JANA Sopel (greg)
poza Par  Za + MICHAŁA Skrzypek (od Kamili z mężem)

04/06/2021 Piątek
06:30  Za + JANA Sopel (greg)
06:30  Za + STANISŁAWA Rabczak (od koleżnek  z pracy synowej Edyty)
18:00  Za + ROMANA Zachodniego
poza Par  Za + MICHAŁA Skrzypek (od Patrycji z rodziną)

05/06/2021 Sobota
06:30  Za + JANA Sopel (greg)
18:00  Dzięczynna w 50 rocz. sakramentu małżeństwa MARII i HENRYKA z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski na dalsze lata
18:00  + TADEUSZA Szymańskiego (od Marka Krzywonos z rodziną)
poza Par  Za + MICHAŁA Skrzypek (od Adama Rożek z rodziną)

06/06/2021 X Niedziela Zwykła
08:00 
Za + JANA Sopel (greg)  
10:00  Za Parafian      
11:30   Za rejon I i II
16:00  Za + JANA Jasińskiego
poza Par  Za + MICHAŁA Skrzypek (od pracowników KRUS w Przemyślu)

 

INTENCJE MSZY ŚW. 24 - 30/05/2021

24/05/2021 Poniedziałek – Święto NMP Matki Kościoła
06:30   
Za + MARIĘ Karkowską (od sąsiadów)
18:00    Za ++ Władysława i Marię Homa (od Jana Fiega)
18:00    Za + MARIĘ Karkowską (greg)
   poza Par.   Za +HELENĘ Czerniecką (od rodziny Zawada z Jasła)
   poza Par.  Za + HELENĘ Czerniecką (od Marioli Pałys i rodziców)

25/05/2021 Wtorek
06:30    Za + MARIĘ Karkowską (greg)
18:00    Za + STANISŁAWA Wanio i zmarłych rodziców
18:00    Za + TADEUSZA Szymańskiego (od przyjaciół z ul. Tysiąclecia)
   poza Par.  Za + HELENĘ Czerniecką (od wnuka Macieja)
   poza Par.   Za + HELENĘ Czerniecką (od rodziny Krawczyk)

26/05/2021 Środa
06:30    Za + MARIĘ Karkowską (greg)
18:00    O Boże błog. i łaskę zdrowia dla MARII i JÓZEFA
18:00    Za ++ JÓZEFA, JANA, MARIĘ i ANIELĘ Osetek
   poza Par.   Za + HELENĘ Czerniecką (od rodziny Rajchel)
   poza Par.   Za + HELENĘ Czerniecką (od Tomasza i Marzeny)

27/05/2021 Czwartek
06:30    Za + MARIĘ Karkowską (greg)
18:00    Za + ALICJĘ Tancer (od przyjaciół Elżbiety)
18:00    Za ++ ANNĘ, KAZIMIERZA i zmarłych RODZICÓW
poza Par.   Za + HELENĘ Czerniecką (od kolegów i koleżanek z BS w Radymnie)

28/05/2021 Piątek
06:30    Za + MARIĘ Karkowską (greg)
18:00    Za + MARIĘ Karkowską (od rodziny Orłowskich)
18:00    Za + KRZYSZTOFA Pacławskiego w 7 rocznicę śmierci
   poza Par.   Za + MICHAŁA Skrzypek (od sąsiadów z bloku nr 7 klatka 2)

29/05/2021 Sobota
06:30    Za + MARIĘ Karkowską (greg)
18:00    Za + STANISŁAWA Rabczak (od rodziny Porczak z Jarosławia)
18:00    Za + TADEUSZA Szymańskiego (od przyjaciół z ul. Tysiąclecia)
   poza Par.   Za + MICHAŁA Skrzypek (od kolegów z bloku nr 7 i 8)

30/05/2021 Niedziela Trójcy Przenajświętszej
08:00   
Dziękczynna za 10 lat życia SZYMONA z prośbą o Boże błog. na dalsze lata
10:00    Za + MARIĘ Karkowską (greg zakończenie)
11:30    Za rejon VII i VIII       16:00 Za Parafian
   poza Par.   Za + MICHAŁA Skrzypek (od sasiadów z bloku nr 7 klatka 4)

 

INTENCJE MSZY ŚW. 17 - 23/05/2021

17/05/2021 Poniedziałek
06:30   Za + MARIĘ Karkowską (greg)
18:00   Za + AURELIĘ Skotnicką (od Czesławy z rodziną)
18:00   Za ++ MARIĘ, EDWARDA Siara, HENRYKA Storek, MARIANA Kosińskiego

18/05/2021 Wtorek
06:30   Za + MARIĘ Karkowską (greg)
18:00   Za + RYSZARDA Serafina
18:00   Za ++ STEFANIĘ i JANA Sobolewskich

19/05/2021 Środa
06:30   Za + MARIĘ Karkowską (greg)
18:00   Za + ALICJĘ Tancer (od przyjaciół Elżbiety)
18:00   Za + FRANCISZKA

20/05/2021 Czwartek
06:30   Za + MARIĘ Karkowską (greg)
18:00   Dziękczynna w 4 rocznicę sakramentu małżeństwa KATARZYNY i MICHAŁA z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
18:00   Za ++ MIECZYSŁAWA, JANA, MARIĘ

21/05/2021 Piątek
06:30   O zdrowie, o Boże błog. dary Ducha Świętego dla ks. PAWŁA
18:00   Za + MARIĘ Karkowską (greg)
18:00   Za ++ ANTONIEGO,  FRANCISZKA, STANISŁAWĘ Sudoł

22/05/2021 Sobota
06:30   Za + AURELIĘ Skotnicką (od rodziny Mendela)
18:00   Za + MARIĘ Karkowską (greg)
18:00   Za +  MIECZYSŁAWA

23/05/2021 Zesłanie Ducha Świętego
08:00  
W intencji ks. ŁUKASZA z prośbą o Boże błog., dary Ducha Świętego w kapłańskiej posłudze
10:00   Za Parafian
11:30   Za rejon V i VI
16:00   Za + MARIĘ Karkowską (greg)

 

INTENCJE MSZY ŚW. 10 - 16/05/2021

10/05/2021 Poniedziałek
06:30   Za + MARIĘ Karkowską (od sąsiadów)
18:00   Za + MARIĘ Karkowską (greg)
18:00   Za + WIKTORA Wojtanowskiego

11/05/2021 Wtorek
06:30   Za + AURELIĘ Skotnicką (od Zarządu i Pracowników NZOZ Ars Medica w Radymnie)
18:00   Za + TADEUSZA Szymańskiego (od koleżanek i kolegów)
18:00   Za + MARIĘ Karkowską (greg)

12/05/2021 Środa
06:30   Za ++ MARIĘ, EDWARDA Siara, HENRYKA Storek, MARIANA Kosińskiego
18:00   Za zmarłych z rodziny WALICKICH i GROCHOWSKICH
18:00   Za + MARIĘ Karkowską (greg)

13/05/2021 Czwartek
06:30   Za + STANISŁAWA Rabczaka (od Magdaleny i Tomasza Bogaczyk)
18:00   Dziękczynna za dar życia ADAMA z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Bożej na dalsze lata
18:00   Za + MARIĘ Karkowską (greg)

14/05/2021 Piątek
06:30   Za ++ JÓZEFĘ, KAROLA i zmarłych RODZICÓW
18:00   Za + MARIĘ Karkowską (od sąsiadów)
18:00   Za + MARIĘ Karkowską (greg)

15/05/2021 Sobota
06:30   Za ++ MARIUSZA STEFANIĘ Michalik (od Mieczysławy Kożuszek)
18:00   Za ++ Władysława i Marię Homa (od Tomasza i Ewy Fiega)
18:00   Za + MARIĘ Karkowską (greg)

16/05/2021 Wniebowstąpienie Pańskie
08:00  
Za Parafian
10:00   Za + MARIĘ Karkowską (greg)
11:30   Za + GRZEGORZA Olech (od znajomych)
13:00   W intencji Dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej oraz ich Rodziców
16:00   + TADEUSZ Szymańskiego (od przyjaciół  z ul. Tysiąclecia)

 

INTENCJE MSZY ŚW. 03 - 09/05/2021

03/05/2021 Poniedziałek – Uroczystość NMP Królowej Polski
08:00 
Za + MARIĘ Karkowską (greg)
10:00  Za + STANISŁAWA Rabczak (od rodziny Blatów z Przeworska)
11:30  Za + WANDĘ Miłkowską (greg)
14:00  W intencji OJCZYZNY
16:00  Z okazji 18 urodzin JUSTYNKI z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dary Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na całe dorosłe życie.

04/05/2021 Wtorek
06:30  Za + WANDĘ Miłkowską (greg zakończenie)
06:30  Za + MARIĘ Karkowską (greg)
18:00  Dzięk. za 3 lata życia BLANKI z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
18:00  Za + RYSZRADA Serafin (od żony)

05/05/2021 Środa
06:30  Za + TADEUSZA Szymańskiego (od rodziny Chudzik)
18:00  Za + STEFANA Krupę (od wnuka Kamila i rodziny)
18:00  Za + MARIĘ Karkowską (greg)

06/05/2021 Czwartek
06:30  Za + TADEUSZA Szymańskiego (od Stanisławy Majcher)
18:00  O zdrowie i Boże błog, dary Ducha Świętego dla ks. PAWŁA
18:00  Za + MARIĘ Karkowską (greg)

07/05/2021 Piątek
06:30  Za + TADEUSZA Szymańskiego (od Renaty i Grzegorza Kuryj)
06:30  Za + STANISŁAWA Halwę
18:00  Za + MARIĘ Karkowską (greg)

08/05/2021 Sobota
06:30  Za + RYSZARD Serafin (od żony)
18:00  Za + ANIELĘ i TOMASZA
18:00  Za + MARIĘ Karkowską (greg)

09/05/2021 VI Niedziela Wielkanocna
08:00 
Za + KAZIMIERZA Nowakowskiego
10:00  Za + MARIĘ Karkowską (greg)
11:30  Za rejon III i IV
16:00  Za Parafian

 

INTENCJE MSZY ŚW. 26/4 - 02/05/2021

26/04/2021 Poniedziałek
06:30  Za + KATARZYNĘ i CZESŁAWA Fedan
18:00  Za + STEFANA Krupę (od emerytów z Nadleśnictwa Jarosław)
18:00  Za + WANDĘ Miłkowską (greg)

27/04/2021 Wtorek
06:30  Za + TADEUSZA Szymańskiego (od Bronisława Jasiński)
18:00  Dziękczynna w 36 rocznicę ślubu DANUTY i ROMANA z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
18:00  Za + WANDĘ Miłkowską (greg)

28/04/2021 Środa
06:30  Za + STANISŁAWA Rabczak (od siostry Heleny z rodziną)
18:00  W intecji KINGI o łaskę zdrowia, błogosławieństwo Boże  i opiekę Matki Bożej z okazji urodzin.
18:00  Za + WANDĘ Miłkowską (greg)

29/04/2021 Czwartek
06:30  Za + TADEUSZA Nietrzeba (od rodziny Bącalów)
08:00  Za + Władysława Homę (od rodziny Mendali)
18:00  Za + WANDĘ Miłkowską (greg)

30/04/2021 Piątek
06:30  Za + TADEUSZA Szymańskiego (od rodziny Ilnicki)
18:00  Za + WANDĘ Miłkowska (greg)
18:00  Za + JANUSZA Konefała w 30 rocznice śmierci i za zmarłych RODZICÓW

01/05/2021 Sobota
06:30  O zdrowie i Boże błog. dary Ducha Świętego dla ks. PROBOSZCZA i ks. KRZYSZTOFA
18:00  Za + WANDĘ Miłkowską (greg)
18:00  Za + MIARĘ Karkowską (greg rozpoczęcie)

02/05/2021 V Niedziela Wielkanocna
08:00 
Za + MARIĘ Karkowską (greg)
10:00  Za Parafian
11:30  Za rejon I i II
16:00  Za + WANDĘ Miłkowską (greg)

 

INTENCJE MSZY ŚW. 19 - 25/04/2021

19/04/2021 Poniedziałek
06:30  Za + TADEUSZA Nietrzeba (od kolegów i koleżanek z Zakładów Mięsnych z Jarosławia)
18:00  Za + MIECZYSŁAWA w 3 rocz. śmierci
18:00  Za + WANDĘ Miłkowską (greg)

20/04/2021 Wtorek
06:30  Za + WANDĘ Miłkowską (greg)
18:00  Dziękczynna za 80 lat życia MARII z prośbą o opiekę Matki Bożej i Boże blog.
18:00  Za + ZDZISŁAWĘ Przytuła

21/04/2021 Środa
06:30  Za + WANDĘ Miłkowską (greg)
18:00  Dziękczynna z 70 lat życia z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla STANISŁAWA.
18:00  Za + STANISŁAWA Rabczak (od rodziny Sikora)

22/04/2021 Czwartek
06:30  Za + WANDĘ Miłkowską (greg)
06:30  O zdrowie i Boże błog. dary Ducha Świętego dla ks. PROBOSZCZA i ks. KRZYSZTOFA
06:30  Za + HELENĘ i + FRANCISZKA

23/04/2021 Piątek – Uroczystość św. Wojciecha
06:30 
Za + STEFANA Krupę - od emerytów z Nadleśnictwa Jarosław
18:00  Za + STANISŁAWA Rabczak (od chrześnicy Agnieszki)
18:00  Za + WANDĘ Miłkowską (greg)

24/04/2021 Sobota
06:30  Za + WANDĘ Miłkowską (greg)
18:00  Za + TADEUSZA Nietrzeba (od Marii i Grzegorza Szymczycha)
18:00  Za + KAZIMIERZA Nowakowskiego

25/04/2021 IV Niedziela Wielkanocna
08:00 
Za Parafian
10:00  Dziękczynna w 58 rocznicę ślubu TERESY i TADEUSZA z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny
11:30  Za rejon VII i VIII
16:00  Za + WANDĘ Miłkowską (greg)

 

INTENCJE MSZY ŚW. 12 - 18/04/2021

12/04/2021 Poniedziałek
06:30  Za + WANDĘ Miłkowską (greg)
18:00  Z okazji imienin ks. ZBIGNIEWA, o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej (od pracowników i uczestników Przyjaznego Domu)
18:00  Za + TADEUSZA Szymańskiego (od Stanisława Majcher z rodziną)

13/04/2021 Wtorek
06:30  Za + WANDĘ Miłkowską (greg)
18:00  O zdrowie i błogosławieńśtwo Boże dla p. doktor BARBARY Nazarewicz i jej rodziny (od wdzięcznej pacjentki Heleny)
18:00  Za + TADEUSZA Szymańskiego (od Teresy Krzywonos z rodziną)

14/04/2021 Środa
06:30  Za + WANDĘ Miłkowską (greg)
18:00  Za + TADEUSZA Nietrzeba (od kolegów i koleżanek)
18:00  Za+ ANDRZEJA w 25 rocznicę śmierci

15/04/2021 Czwartek
06:30  Za + WANDĘ Miłkowską (greg)
18:00  Za + HELENĘ, + JANA Romankiewicz
18:00  Za + MICHAŁA, + ANIELĘ Turko

16/04/2021 Piątek
06:30  Za + WANDĘ Miłkowską (greg)
18:00  Za + HELENĘ Wawrzaszek w rocznicę śmierci
18:00  Za + MARIĘ Kłoda (od siostry)

17/04/2021 Sobota
06:30  Za + WANDĘ Miłkowską (greg)
18:00  Dziękczynna za łaskę uwolnienia
18:00  Za + STANISŁAWA Rabczak - od chrześnicy Małgosi z rodziną

18/04/2021 III Niedziela Wielkanocna
08:00 
Za + JANA Halwę w 10 rocz. śmierci
10:00  Za + WANDĘ Miłkowską (greg)
11:30  Za rejon V i VI
16:00  Za Parafian

 

INTENCJE MSZY ŚW. 05 - 11/04/2021

05/04/2021 Poniedziałek
08:00  
Za + WANDĘ Miłkowską (greg rozpoczęcie)
10:00   Za + KAZIMIERZA Nowakowskiego w 5 rocz. śmierci
11:30   Za + STANISŁAWA Rabczak - od najbliższych sąsiadów
13:00   Za + STEFANIĘ Król

06/04/2021 Wtorek
06:30  
Za + WANDĘ Miłkowską (greg)
18:00   Za + HENRYK Wodałę w 1 rocz. śmierci
18:00   Za + KAZIMIERZA Nowakowskiego

07/04/2021 Środa
06:30  
Za + STANISŁAWA Rabczak - od Joanny z Andżeliką
18:00   Za + TADEUSZA Nietrzebę (od Krzysztofa)
18:00   Za + WANDĘ Miłkowską (greg)

08/04/2021 Czwartek
06:30  
Za + STEFANA Krupę (od emerytów z Nadleśnictwa Jarosław)
18:00   Za + WANDĘ Miłkowską (greg)
18:00   Za + TADEUSZA Szymańskiego (od Jerzego Jędrejko z rodziną)

09/04/2021 Piątek
6:30  
Za + STANISŁAWA Nykiel w 12 rocznicę śmierci.
18:00   Za + WANDĘ Miłkowską (greg)
18:00   Za + CZESŁAWĘ Miciak (od wnuków i prawnuków)

10/04/2021 Sobota
06:30   Za + TADEUSZA Nietrzebę (od Grzegorza)
18:00   Za + STEFANA Krupę (od emerytów z Nadleśnictwa Jarosław)
18:00   Za + WANDĘ Miłkowską (greg)

11/04/2021 II Niedziela Wielkanocna
08:00  
Za + ANDRZEJA Michalskiego w rocz. śmierci (od brata Romana z rodz.)
10:00   Za Parafian
11:30   Za rejon III i IV
16:00   Za + WANDĘ Miłkowską (greg)

 

INTENCJE MSZY ŚW. 29/03 - 04/04/2021

29/03/2021 Poniedziałek
06:30  Za + HELENĘ Karkowską (greg)
18:00  O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla JANINY
18:00  Za + CZESŁAWĘ Miciak - 1 rocznica śmierci.

30/03/2021 Wtorek
06:30  Za + TADEUSZA Nietrzeba (od Józefa)
18:00  Za + HELENĘ Karkowską (greg zakończenie)
18:00  Za + TADEUSZA Szymańskiego (od Andrzeja Jędrejko z rodziną)

31/03/2021 Środa
06:30  Za + STEFANA Krupę (od rodziny Kuchno)
18:00  Dziękczynna za 25 lat życia MARTYNY z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej na dalsze lata
18:00  Za + CZESŁAWĘ Miciak (od rodziny Bazanów i Falińskich)

01/04/2021 Czwartek
18:00 
Dziękczynna za dar Eucharystii i kapłaństwa
18:00  Dziękczynna w 70 rocznicę urodzin JANINY z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski
18:00  W intencji KAPŁANÓW posługujących w naszej parafii o Boże błog. i opiekę Matki Bożej (od rejonu I i II)

03/04/2021 Sobota
20:00 
Za + MICHAŁA Maziarza (od wnuków: Agnieszki, Agaty i Anny)
20:00  Za + WITOLDA w 29 rocznicę śmierci
20:00  Za + MICHAŁA w 30 rocznicę śmierci.

04/04/2021 Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego
06:00 
Za Parafian
10:00  Za + AURELIĘ Skotnicką (od Haliny Skotnickiej z rodziną)
11:30  Za rejon I i II

 

INTENCJE MSZY ŚW. 22/03 - 28/03/2021

22/03/2021 Poniedziałek
06:30 Za + HELENĘ Karkowską (greg)
17:00 Za ++ MICHAŁA, JÓZEFĘ i WŁADYSŁAWA
17:00 Za ++ JULIĘ i ALEKSANDRA Drath

23/03/2021 Wtorek
06:30 Za + HELENĘ Karkowską (greg)
17:00 Za ++ SETFANIĘ i JANA
17:00 Za + WIKTORA Wojtanowskiego

24/03/2021 Środa
06:30 Za + HELENĘ Karkowską (greg)
17:00 Za + TADEUSZA Nietrzeba (od Marty)
17:00 Za + STANISŁAWA Rabczak  (od siostry Anieli)

25/03/2021 Czwartek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego
06:30
Za + HELENĘ Karkowską (greg)
17:00 O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla MARII z okazji imienin
17:00 Za ++ KRYSTYNĘ i WIESŁAWA Kielar

26/03/2021 Piątek
06:30 Za + HELENĘ Karkowską (greg)
17:00 Z okazji imienin KS. PROBOSZCZA, o błogosławięństwo Boże i opiekę Matki Bożej (od uczestników i pracowników Przyjaznego Domu)
17:00 Za + ANNĘ

27/03/2021 Sobota
06:30 Za + WŁADYSŁAWĘ Pych (od rodziny Mendeli)
17:00 Za + ADAMA Walickiego w 3 rocz. śmierci
17:00 Za + HELENĘ Karkowską (greg)

28/03/2021 Niedziela Palmowa Męki Pańskiej
08:00
Za Parafian
10:00 Za + HELENĘ Karkowską (greg)
11:30 Za rejon VII i VIII
16:00 Za + PATRYKA Misiaka (od rodzeństwa)

 

INTENCJE MSZY ŚW. 15 - 21/03/2021

15/03/2021 Poniedziałek
06:30  Za + TADEUSZA Nietrzeba (od kolegi z pracy)
17:00  O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla JANA Z RODZINĄ
17:00  Za + HELENĘ Karkowską (greg)

16/03/2021 Wtorek
06:30  Za + MARIANA Przybyła (od rodziny Gilarskich)
17:00  Za + HELENĘ Karkowską (greg)
17:00  Za + TADEUSZA Szymańskiego (od Józefa Andreasik z rodziną)

17/03/2021 Środa
06:30  Za + MARIANA Przybyła (od siostry Haliny z rodziną)
17:00  Dziękczynna za uratowanie z wypadku i powrót do zdrowia PIOTRA
17:00  Za + HELENĘ Karkowską (greg)

18/03/2021 Czwartek
06:30  Za + WŁADYSŁAWĘ Pych (od rodziny Lizoń)
17:00  Za + HELENĘ Karkowską (greg)
17:00  Za + TADEUSZA Szymańskiego (od Krystyny Tinelt z rodziną)

19/03/2021 Piątek – Uroczystość św. Józefa
06:30 
Za + HELENĘ Karkowską (greg)
17:00  Za Siostry Różańcowe z Róży św. Jóżefa o zdorwie i Boże błog.
17:00  Za + JÓZEFA

20/03/2021 Sobota
06:30  Za + TADEUSZA Nietrzeba (od Łukasza)
17:00  Dziękczynna w 92 rocznicę urodzin JÓZEFY z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
17:00  Za + HELENĘ Karkowską (greg)

21/03/2021 V Niedziela Wielkiego Postu
08:00 
Za + JANINIE Zawadzką
10:00  Za + HELENĘ Karkowską (greg)
11:30  Za rejon V i VI
16:00  Za Parafian

 

INTENCJE MSZY ŚW. 8 - 14/03/2021

08/03/2021 Poniedziałek
06:30   Za + HELENĘ Karkowską (greg)
17:00   Za + TADEUSZA Nietrzeba (od Teresy i Czesława)
17:00   Za + MARIANA Przybyła (od brata Józefa z rodziną)

09/03/2021 Wtorek
06:30   Za + HELENĘ Karkowską (greg)
17:00   Za + MARIANA Przybyła  (od żony i syna Adama)
17:00   Za + MICHAŁA Maziarz (od Wiesława i Czesławy Starosolski)

10/03/2021 Środa
06:30   Za + HELENĘ Karkowską (greg)
17:00   Za + STANISŁAWA Kokot
17:00   Za + MARKA Pudło

11/03/2021 Czwartek
06:30   Za + HELENĘ Karkowską (greg)
17:00   Za + TOMASZA Jartym (od rodziców)
17:00   Za + MARIANA Przybyła (od żony i syna Adama)

12/03/2021 Piątek
06:30   Za + HELENĘ Karkowską (greg)
17:00   Za + STANISŁAWA Rabczak (od Danuty i Adama Kroczek z rodziną)
17:00   Za + ZOFIĘ, + JANA, + EUGENIUSZA, + PAWŁA

13/03/2021 Sobota
06:30   Za + HELENĘ Karkowską (greg)
17:00   W intencji ks. KRZYSZTOFA o potrzebne łaski (od wdzięcznej parafianki)
17:00   Za + MARIANA Przybyła (od rodziny Kaletów)

14/03/2021 IV Niedziela Wielkiego Postu
08:00  
Za + ANTONIEGO Zawadzkiego
10:00   Za Parafian;            
11:30 Za rejon III i IV
16:00   Za + HELENĘ Karkowską (greg)

 

INTENCJE MSZY ŚW. 01 - 07/03/2021

01/03/2021 Poniedziałek
06:30    Za + HELENĘ Karkowską (greg rozpoczęcie)
17:00    Za + STEFANA Krupę - od pracowników z Nadleśnictwa Jarosław
17:00    Za + ANDRZEJA Michalskiego - w 1 rocznicę śmierci

02/03/2021 Wtorek
06:30    Za + HELENĘ Karkowską (greg)
06:30    Za + MARIANA Przybyła (od siostry Doroty z rodziną)
17:00    Za + BOGDANA Jacek w 2 rocz. śmierci
17:00    Za + STANISŁAWA Rabczaka - od siostry Władysławy

03/03/2021 Środa
06:30    Za + TADEUSZA Nietrzebę (od Mariana Prucyk z rodziną)
17:00    W intencji ks. PROBOSZCZA z okazji imienin o Boże błog. i opiekę Matki Bożej w kapłańskiej posłudze (od Akcji Katolickiej)
17:00    Za + HELENĘ Karkowską (greg)

04/03/2021 Czwartek
06:30    Za + MARIANA Przybyła (od bratowej KRYSTYNY)
06:30    Za + HELENĘ Karkowską (greg)
17:00    O zdrowie i Boże błog. dary Ducha Świętego dla PIOTRA
17:00    W intencji ks. PROBOSZCZA w dniu imienin o Boże błog. i opiekę Matki Bożej w kapłańkiej posłudze (od rejonu I i II)

05/03/2021 Piątek
06:30    Za + HELENĘ Karkowską (greg)
06:30    Za + JADWIGĘ
17:00    Za + EUGENIUSZA Frączek
17:00    Za + KAZMIERZA Burbeło

06/03/2021 Sobota
06:30    Za + WŁADYSŁAWĘ Pych (od sąsiadów z klatki)
17:00    Za + HELENĘ Karkowską (greg)
17:00    Za + GENOWEFĘ i MICHAŁA Maik

07/03/2021 III Niedziela Wielkiego Postu
08:00   
Za Parafian
10:00    Za + TADEUSZA w 14 rocz. śmierci
11:30    Za rejon I i II
16:00 Za + HELENĘ Karkowską (greg)

 

INTENCJE MSZY ŚW. 22 - 28/02/2021

22/02/2021 Poniedziałek
06:30   Za + EDWARDA Stec w 8 rocznice śmierci.
17:00   Za + TADEUSZA Nietrzeba (od chóru Sursum Corda)
17:00   Za + WIESŁAWĘ (greg)

23/02/2021 Wtorek
6:30   Za + WIESŁAWĘ (greg)
17:00   Za + WERONIKĘ i JÓZEFA Janusz
17:00   Za + MARCINA

24/02/2021 Środa
06:30   O ustanie pandemii.
17:00   Za + WIESŁAWĘ (greg)
17:00   Za+ MARKA Pudło

25/02/2021 Czwartek
06:30   Za + ANNĘ, + ZYGMUNTA
17:00   Za + WŁADYSŁAWĘ Pych (od sąsiadów z klatki)
17:00   Za + WIESŁAWĘ (greg)

26/02/2021 Piątek
06:30   Za + PATRYK w 2 rocz. śmierci
17:00   Za + TADEUSZA Nietrzeba (od rodziny Kuzniar)
17:00   Za + WIESŁAWĘ (greg)

27/02/2021 Sobota
06:30   Za + PATRYKA
17:00   Za + ROZALIĘ i JÓZEFA Folis
17:00   Za + WIESŁAWĘ (greg)

28/02/2021 II Niedziela Wielkiego Postu
08:00  
Za + WIESŁAWĘ (greg zakończenie)
10:00   Za + MARIANA Przybyła (od rodziny z Łowiec)
11:30   Za rejon VII i VIII
16:00   Za Parafian

 

INTENCJE MSZY ŚW. 15 - 21/02/2021

15/02/2021 Poniedziałek
06:30    Za + JANA i ANNĘ Składan
17:00    O Boże błog. dary Ducha Świętego dla KAROLA z okazji 18 rocznicy urodzin
17:00    Za + WIESŁAWĘ (greg)

16/02/2021 Wtorek
06:30    Za + WŁADYSŁAWĘ Pych (od sąsiadów z klatki)
17:00    Za + WANDĘ Krzyżanowską
17:00    Za + WIESŁAWĘ (greg)

17/02/2021 Środa Popielcowa
08:00   
Za + WIESŁAWĘ (greg)
16:30    Za + TADEUSZA Nietrzeba (od rodziny Jaworskich)
18:00    Za + KATARZYNĘ Zachodnia

18/02/2021 Czwartek
06:30    Za + JOLANTĘ Nowosiad
17:00    Za + WIESŁAWĘ (greg)
17:00    Za + MICHAŁA Maziarz - od kolegów z pracy syna Leszka

19/02/2021 Piątek
06:30    Dziekczynna w 36 rocznicę urodzin IZABELI z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej na dalsze lata
17:00    Za + WIESŁAWĘ (greg)
17:00    Za + STEFANA Krupa - od pracowników z Nadleśnictwa Jarosław

20/02/2021 Sobota
06:30    Dziękczynna w 26 rocznicę urodzin KATARZYNY z prośbą o błogosławieństwo Boże  i opiekę Matki Bożej w dalszym życiu.
17:00    Za + PIOTRA i ZOFIĘ Lisowscy
17:00    Za + WIESŁAWĘ (greg)

21/02/2021 I Niedziela Wielkiego Postu
08:00   
Za + MARKA Pudło
10:00    Za Parafian
11:30    Za rejon V i VI
16:00    Za + WIESŁAWĘ (greg)

 

INTENCJE MSZY ŚW. 08- 14/02/2021

08/02/2021 Poniedziałek
06:30    Za + JANINĘ, + WIESŁAWA Szozda
17:00    Za + TADEUSZA Nietrzeba (od siostry)
17:00    Za + WIESŁAWĘ (greg)

09/02/2021 Wtorek
06:30    Za + STANISŁAWA Rabczaka (od Leszka z rodziną)
17:00    O Boże błog. opiekę Matki Bożej dla PIOTRA i jego rodziny
17:00    Za + WIESŁAWĘ (greg)

10/02/2021 Środa
06:30    Za + PAWŁA Kryka
17:00    Dziękcz. w 80 rocz. urodzin z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski
17:00    Za + WIESŁAWĘ (greg)

11/02/2021 Czwartek
06:30    Za + MICHAŁA Maziarza (od Zarz. i Pracow. Firmy Elementy Budowlane Radymno)
11:00    W intencji Chorych
17:00    Za + WIESŁAWĘ (greg)

12/02/2021 Piątek
06:30    Za + TADEUSZA Nietrzeba (od brata z rodziną)
17:00    Za + TADEUSZA Michalskiego w 7 rocz. śmierci
17:00    Za + WIESŁAWĘ (greg)

13/02/2021 Sobota
06:30    Za+ TADEUSZA Szymańskiego (od Franciszka Szymańskiego z rodziną)
17:00    Za + WANDĘ i BOLESŁAWA
17:00    Za + WIESŁAWĘ (greg)

14/02/2021 VI Niedziela Zwykła
08:00   
Za Parafian
10:00    Za + WIESŁAWĘ (greg)
11:30    Za rejon III i IV
16:00    Za + MICHAŁA Maziarza - od bratowej Czesławy z synem Andrzejem

 

 

INTENCJE MSZY ŚW. 31/01 - 07/02/2021

01/02/2021 Poniedziałek
06:30    Za + WŁADYSŁAWA Homa (od rodziny Krajcarskich z Sośnicy)
17:00    Za + TADEUSZA Miłkowskiego (od mieszkańców bloku 18 klatka III)
17:00    Za + WIESŁAWĘ (greg)

02/02/2021 Wtorek
08:00    Za + WIESŁAWĘ (greg)
10:00    Za Parafian
17:00    Za + MARIĘ i BŁAŻEJA

03/02/2021 Środa
06:30    Za + MICHAŁA Maziarz - od rodziny Bielawskich
17:00    O zdrowie u Boże błog. dla sióstr z róży św. STANISŁAWA (Józefy Sosnowskiej) oraz o pokój duszy dla zmarłych
17:00    Za + WIESŁAWĘ (greg)

04/02/2021 Czwartek
06:30    Za + MARIĘ w 17 rocz. śmierci
17:00    Za + WŁADYSŁAWĘ Pych (od sąsiadów z klatki)
17:00    Za + WIESŁAWĘ (greg)

05/02/2021 Piątek
06:30    Za + MARIANA Bembenek (od siostry Marii z rodziną)
06:30    Za + WIESŁAWĘ (greg)
17:00    Za + STANISŁAWA Rabczak - od rodziny Włochów z ul. Jagodowej

06/02/2021 Sobota
06:30    Za + TADEUSZA Szymański (od Zofii Sowa z rodziną)
17:00    Za + TADEUSZA Miłkowski (od mieszkańców bloku nr 18 klatka III)
17:00    Za + WIESŁAWĘ (greg)

07/02/2021 V Niedziela Zwykła
08:00   
Dziękcz. w 80 rocz. urodzin z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski
10:00    Za + WIESŁAWĘ (greg)
11:30    Za rejon I i II
16:00    Za Parafian

 

INTENCJE MSZY ŚW. 25- 31/01/2021

25/01/2021 Poniedziałek
06:30    Za + TADEUSZA Szymański (od Bronisława Chorąży z rodziną)
06:30    Za +  LESŁAWA Jaśiński
17:00    Za + MARIĘ, JANA, BARBARĘ

26/01/2021 Wtorek
06:30    Za + WŁADYSŁAWĘ Pych (od sąsiadów z klatki)
06:30    Za + STEFANA Krupa - od Daniela Paryny
17:00    Za + MICHAŁA Maziarz - od rodziny Królik

27/01/2021 Środa
06:30    Za + Władysława Homa (od córki Stanisławy z rodziną)
06:30    Za + JUSTYNĘ, + JÓZEFA Majchrowicz
17:00    Za + ELŻBIETĘ Sobejko

28/01/2021 Czwartek
06:30    Za + MARIANA Bembenek (od chrześniaka Damiana)
06:30    Za + ELŻBIETĘ, + RYSZARDA Pelczarski (od dzieci)
17:00    Za + STEFANA Krupa - od kolegów i koleżanek z pracy Mariusza

29/01/2021 Piątek
06:30    O zdrowie i błogosławieństwo Boże z okazji 30 rocz. ur. TOMASZA
06:30    Za + JANA Sopel w 1 rocz. śmierci
17:00    Za + WŁADYSŁAWĘ Kamińska (od koleżanek z pracy)

30/01/2021 Sobota
06:30    Za + TADEUSZA Miłkowskiego (od mieszkańców bloku 18 kl. III)
06:30    Za + WIESŁAWĘ  (greg rozpoczęcie)
17:00    Za + WŁADYSŁAWĘ Kamińska (od koleżanek z pracy)

31/01/2021 IV Niedziela Zwykła
08:00   
Za + WIESŁAWĘ (greg)
10:00    Za Parafian
11:30    W intencji ks. JAKUBA Zborowskiego o dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej
16:00    O szczęśliwy zabieg dla syna


 

INTENCJE MSZY ŚW. 18 - 24/01/2021

18/01/2021 Poniedziałek
06:30    Za + PAWŁA Kryk
06:30    Za + MARIĘ Chudzik (od Przyjaznego Domu)
17:00    Za + MICHAŁA Maziarz - od rodziny Sabatowskich

19/01/2021 Wtorek
06:30    O Boże błog. dla mieszkańców BLOKU 18 (klatka II i III)
06:30    Za + STEFANA Krupa (od sąsiadów)
17:00    Za + MARIĘ i MAICHAŁA Karkowskich

20/01/2021 Środa
06:30    Za + TADEUSZA Szymański (od Kazimiery Jędrejko z rodziną)
06:30    Za + AURELIĘ Skotnicką (od Pielęgniarek i Położnej z indywid. praktyki)
17:00    Za + Ks. MARIANA Wronę

21/01/2021 Czwartek
06:30    Za + MARIĘ Chudzik (od Środowiskowego Domu Samopomocy)
06:30    Za + STANISŁAWA Siara (od rodziny Wowianków)
17:00    Za + WŁADYSŁAWĘ Pych (od wnuczki Agnieszki)

22/01/2021 Piątek
06:30    + TADEUSZ Szymański (od Janiny Wajda z rodziną)
06:30    Za+ STANISŁAWA Siara (od rodziny Jackowskich)
17:00    O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla MIECZYSŁAWA w 82 rocz. urodz.

23/01/2021 Sobota
06:30    Za + TADEUSZA Miłkowskiego (od mieszkańców bloku 18 klatka III)
06:30    Za + STANISŁAWA Halwę
17:00    Za + MARCINA

24/01/2021 Niedziela
08:00   
Za Parafian;  
10:00    O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla NATALII i ADRIANA
11:30    Msza dziękczynna za męża i dzieci z prośbą o łaski i dary Ducha Świętego.
16:00    Za + KATARZYNĘ i GRZEGORZA Karkowskich

 

INTENCJE MSZY ŚW. 11- 17/01/2021

11/01/2021 Poniedziałek
 06:30   Za + WŁADYSŁAWĘ Pych (od Stanisławy Majcher)
 06:30   Za + STANISŁAWA Rabczak - od rodziny Rabczak i Woźny
 17:00   Za + MICHAŁA

12/01/2021 Wtorek
 06:30   Za + MICHAŁA Maziarz - od sąsiadów z Ul. Jesiennej
 06:30   Za + STANISŁAWA Rabczak - od sasiadów Segin
 17:00   Za + WIESŁAWĘ Herbut (od Przyjaznego Domu)

13/01/2021 Środa
06:30   Za + STEFANA Krupa - od sąsiadów
 06:30   Za + MARKA Pudło
 17:00   Za + MARIĘ Michalską w 9 rocz. śmierci

14/01/2021 Czwartek
 06:30   Za + STANISŁAWA Rabczak - od Lucyny z rodziną
 06:30   Za + MARKA Pudło
 17:00   Za + JANINĘ i zmarłych rodziców

15/01/2021 Piątek
 06:30   Za + BOLESŁAW Surówka i zmarłe rodzeństwo
 06:30   Za ++ RODZICÓW i RODZEŃSTWO (od Marii)
 17:00   Za + WIESŁAWĘ Herbut (od Rady Parafialnej)

16/01/2021 Sobota
 06:30   Za + WŁADYSŁAWĘ Pych (od Zbigniewa z rodziną)
 06:30   Za + RYSZARDA w 17 rocz. śmierci i + ZOFIĘ
 17:00   Za + JANINĘ

17/01/2021 Niedziela
 08:00  
Za + STANISŁAWĘ Turczysńką (od sąsiadów z ul. Zimowej)
 10:00   Za + WIESŁAWĘ Herbut (od Rady Parafialnej)
 11:30   Za rejon VII i VIII
 16:00   Za Parafian

 

INTENCJE MSZY ŚW. 04 - 10/01/2021

04/01/2021 Poniedziałek
06:30    Za mieszkańców z ul. Dolnej o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
06:30    Za + ALEKSANDER Dąbrowny
17:00    Za + ks. SZCZEPANA

05/01/2021 Wtorek
06:30    Za + MARIĘ Karkowską (od siostrzenicy Elżbiety z rodziną)
06:30    Za + ZDZISŁAWA i KAZIMIERZA Międlar
17:00    Za + MARIANA Przybyła (od Przyjaznego Domu grupa I)

06/01/2021 Środa – Uroczystość Objawienia Pańskiego
08:00   
Za + STANISŁAWĘ Turczyńską (od sąsiadów z ul. Zimowej)
10:00    Za Parafian
11:30    Za + ZOFIĘ i MACIEJA
16:00    Za + DARIUSZA Rak

07/01/2021 Czwartek
06:30    Za + MARIANA OLszańskiego
06:30    Za + ANIELĘ i WALENTEGO Międlar
17:00    Za + TADEUSZA

08/01/2021 Piątek
06:30    O zdrowie, zgodę i Boże błog. w rodzinie
06:30    Za + Mariana Tancer
17:00    Za + HELENĘ Warzocha w rocznicę śmierci

09/01/2021 Sobota
06:30    Za + MICHAŁA Maziarz - od Bożeny i Marka Stopy
06:30    Za + STEFANA Walec w rocznicę śmierci
17:00    Za + TADEUSZA

10/01/2021 Niedziela – Święto Chrztu Pańskiego
08:00   
Za Parafian
10:00    Za + WIESŁAWĘ Herbut (od Akcji Katolickiej)
11:30    Za rejon V i VI
16:00    Za + ANTONINĘ i JANA

 

INTENCJE MSZY ŚW. 28/12/2020 - 03/01/2021

28/12/2020 Poniedziałek
06:30  Za + ANDRZEJA Michalskiego (od rodziny Nerków)
06:30  Za + STEFANA, + MARIĘ
17:00  Za + MAŁOGARZATĘ w 9 rocz. śmierci

29/12/2020 Wtorek
06:30  Za + ANIELĘ Figlarską (od rodziny Milów)
06:30  Za + ANDRZEJA Michalskiego (od anonimowego ofiarodawcy)
17:00  Za + ZBIGNIEWA Tomaszewskiego

30/12/2020 Środa
06:30  Za + ANIELĘ Figlarską (od firmy Spichlerz)
06:30  Za + STANISŁAWA Buczkowskiego (od Pracwoników firmy Jonpol)
17:00  Dziękczynna za rok życia WOJTKA

31/12/2020 Czwartek
10:00  Za + ANDRZEJA Michalskiego (od rodziny Lisowskich)
10:00  Za + STANISŁAWA Buczkowski
16:00  Dziękczynna za 2020 rok

01/01/2021 Piątek – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
08:00 
Za + MIECZYSŁAWA Markiewicza
10:00  Za Parafian
11:30  Za rejon I i II
16:00  Za + MIECZYSŁAW Lisowski

02/01/2021 Sobota
06:30  Za + ALICJĘ Ćwikła (od bloku nr 5 klatka I i II)
06:30  Za + ZOFIĘ Ferensowicz (od Krystyny z córkami)
17:00  Za + WIESŁAWĘ Herbut (od kręgu św. Józefa)

03/01/2021 Niedziela
08:00 
Za Parafian
10:00  Za + JOANNĘ w 17 rocz. śmierci oraz + JANA i zmarłych z rodziny
11:30  Za rejon III i IV
16:00  W intencji Panu Bogu wiadomej

 

INTENCJE MSZY ŚW. 21-27/12/2020

21/12/2020 Poniedziałek
06:00    Za + ANDRZEJA Michalskiego (od siostry Kazimiery z mężem)
06:00    Za + STANISŁAWĘ Kątek (od rodziny Jarosz, Turczyn, Piliszko)
17:00    Za + CZESŁAWĘ Miciak (od sióstr z róży Marii Motyka)

22/12/2020 Wtorek
06:00    Za + ANDRZEJA Michalskiego (od Ireny Grzesiak, Danuty i Marcina Januszkiewicz i Andrzeja Adamskiego z żoną)
06:00    Za + STANISŁAWA Buczkowskiego (od rodziny Pieczonka)
17:00    Za + HENRYKA Wodała (od sąsiadów z ul. Kasztanowej)

23/12/2020 Środa
06:00    Za + ANDRZEJA Michalskiego (od rodziny Królów)
06:00    Za + HENRYKA Wodała (od sąsiadów z ul. Kasztanowej)
17:00    Za + ANIELĘ Figlarską (od Kazimiery Karpierz z dziećmi i wnukami)

24/12/2020 Czwartek
06:00    Za + STANISŁAWĘ Kątek (od rodziny Wowianków)
06:00    Za + ADAMA Walickiego
06:00    Za + ANDRZEJA Michalskiego (od sąsiadów z klatki)
24:00    Za Parafian

25/12/2020 Piątek – Uroczystość Narodzenia Pańskiego
08:00    Za + HENRYKA
10:00    Za + MARIĘ i ANTONINĘ Wożniak
11:30    Za + KAZIMIERZA Nowakowskiego

26/12/2020 Sobota – Święto św. Szczepana
08:00    Za + HELENĘ i STANISŁAWA Kokot
10:00    Za + STEFANA Bałycz w 5 rocz. śmierci
11:30    Za + JANA w 13 rocz. śmierci

27/12/2020 Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa
08:00    Za Parafian
10:00    Za + ANDRZEJA Michalskiego (od anonimowego ofiarodawcy)
11:30    Za rejon VII i VIII
16:00    Za + HENRYKA Wodała (od rodziny Zabawów)

 

INTENCJE MSZY ŚW. 14 - 20/12/2020

14/12/2020 Poniedziałek
06:00  Za + ANDRZEJA Michalskiego (od rodz. Rząsów, Chorzępów, Borbeło)
06:00  Za + CZESŁAWĘ Miciak (od byłych sąsiadów z klatki 4)
17:00  Za + WALERIĘ, + JANA, + KAZIMIERZA

15/12/2020 Wtorek
06:00  Za + STANISŁAWĘ Kątek (od Bogumiły Kątek z rodziną)
06:00  Za + JANA Jankowskiego (od sąsiadów)
17:00  Za + ANIELĘ Figlarską (od chrześnicy Elżebiety z rodziną)

16/12/2020 Środa
06:00  Za + ANDRZEJA Michalskiego (od rodziny Nasiewicz)
06:00  Za + STANISŁAWA Buczkowskiego (od Marii Chudzik)
17:00  Dziękczynna w 4 rocz. urodzin EMILII z prosbą o Boze błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

17/12/2020 Czwartek
06:00  Za + JANA Sopel (Od rodziny Turko)
06:00  Za + CZESŁAWĘ Miciak (od sióstr z róży Marii Motyka)
17:00  Za + ANDRZEJA Michalskiego (od rodziny Sieczków)

18/12/2020 Piątek
06:00  Za + STANISŁAWĘ Kątek (od sąsiadów synowej Bogusławy)
06:00  Za + ANDRZEJA Michalskiego (od anonimowego ofiarodawcy)
17:00  Dziękczynna za dar życia w 6 rocz. urodzin JASIA z prośbą o zdrowie, Boże błog. dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej na dalsze lata

19/12/2020 Sobota
06:00  Za + ANIELĘ Figlarską (od Jadwigi i Jana Krzysztofak z rodziną)
06:00  Za + HELENĘ, + JÓZEFA, + KAZIMIERZA
17:00  Za + STEFANIĘ Małkowską w 29 rocz. śmierci

20/12/2020 IV Niedziela Adwentu
08:00  Za zmarłych  i żyjących Braci z Róży bł. ks. Jerzego Popiełuszki
10:00  Za + DYMITRA Bernakiewicza
11:30  Za rejon V i VI
16:00  Za Parafian


 

INTENCJE MSZY ŚW. 06 - 13/12/2020

07/12/2020 Poniedziałek
06:00   Za + STANISŁAWĘ Kątek (od Jana Czekierdy z rodziną)
17:00   Za + ANIELĘ Figlarską (od Marty i Jana Karpierz z rodziną)
17:00   Za + TOMASZA (od kuzynki z Radymna z rodziną)

08/12/2020 Wtorek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
06:00   Za + ANDRZEJA Michalskiego (od brata Romana z rodziną)
16:00   Za + ANNĘ, LUDWIKA, ZBIGNIEWA Tomaszewskiego
18:00   Za + CZESŁAWĘ Miciak (od rodziny Kowalowicz)

09/12/2020 Środa
6:00   Za + JANA Sopel (od sąsiadów z ul. Dolnej)
17:00   Za + STANISŁAWĘ Kątek (od Heleny Czekierda)
17:00   Za + STANISŁAWA Buczkowskiego (od rodziny Walczaków)

10/12/2020 Czwartek
06:00   Za + ANDRZEJA Michalskiego (od chrześnicy Izabelii)
17:00   Za + JANA Sopel (od Haliny Krzaczkowskiej)
17:00   Za + CZESŁAWĘ Miciak (od sąsiadów z klatki 4)

11/12/2020 Piątek
06:00   Za + ANIELĘ Figlarską (od Jakuba i Karoliny Karpierz)
17:00   Za + ANDRZEJA Michalskiego (od rodziny Bącalów)
17:00   Za + CZESŁAWĘ Miciak (od sąsiadów z klatki 3)

12/12/2020 Sobota
06:00   Za + STANISŁAWA w 8 rocz. śmierci
17:00   W intencji MARII z okazji 81 urodzin o Błogosławieństwo Boże i opiekę Maryi
17:00   Za + ANDRZEJA Michalskiego (od rodziny Rząsów, Chorzępów, Borbeło)

13/12/2020 III Niedziela Adwentu
08:00   W intencji ks. PAWŁA o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego (od Kręgu św. Augustyna)
10:00   Za Parafian
11:30   Za rejon III i IV
16:00   W intencji EWELINY z okazji 21 urodzin. O dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej

 

INTENCJE MSZY ŚW. 29/11 - 06/12/2020

30/11/2020 Poniedziałek
06:00   Za + ANDRZEJA Michalskiego (od rodziny Zygmunt)
17:00   Za + SYLWESTERA Opaluch (greg)
17:00   Za + KAROLA Małysz

01/12/2020 Wtorek
06:00   Za + JANA Sopel (od sąsiadów z ul. Dolnej)
17:00   Za + ANDRZEJA Michalskiego (od żony)
17:00   Za + CZESŁAWĘ Miciak (od rodziny Kowalczyków)

02/12/2020 Środa
06:00   Za + ANDRZEJA Michalskiego (od syna Rafała z rodziną)
17:00   Za + ANIELĘ Figlarską (od swatów z Iskrzyni)
17:00   Za + JANA Jankowskiego (od sąsiadów)

03/12/2020 Czwartek
06:00   Za + STANISŁAWĘ Kątek (od rodziny Śpiewaków)
17:00   Za + MIECZYSŁAWA w 2 rocz. śmierci}
17:00   Za + STANISŁAWA Buczkowskiego (od rodziny Mrozów)

04/12/2020 Piątek
06:00   Za + ANDRZEJA Michalskiego (od syna Marcina z rodziną)
06:00   Za + CZESŁAWĘ Miciak (od Mariana i Elżbiety Nykiel)
17:00   Za + STANISŁAWĘ Kątek (od rodziny Janiniy i Adama Olszańskich)

05/12/2020 Sobota
06:00   Za + ANIELĘ Figlarską (od Agaty i Andrzeja Piądel)
17:00   Za + JANA Sopel (od sąsiadów z ul. Dolnej)
17:00   Za + ANDRZEJA Michalskiego (od córki Moniki z rodziną)

06/12/2020 II Niedziela Adwentu
08:00   Za Parafian
10:00   Za + MIKOŁAJA, KATARZYNĘ, ANDRZEJA
11:30   Za rejon I i II
16:00   O Bóże błog. i opiekę Matki Bożej dla KOLEJARZY emerytów i rencistów i zmarłych kolejarzy oraz ich rodzin


 

INTENCJE MSZY ŚW.22 - 29/11/2020

23/11/2020 Poniedziałek
06:30    Za + JANA Sopel (od wnuka Jakuba)
17:00    Za + SYLWESTERA Opaluch (greg)
17:00    Za + ANDRZEJA Michalskiego (od anonimowego ofiarodawcy)

24/11/2020 Wtorek
06:30    Za + ANIELĘ Figlarską (od siostrzeńca Andrzeja Stramach z rodziną)
17:00    Za + SYLWESTERA Opaluch (greg)
17:00    Za + KATARZYNĘ i ANDRZEJA Nowakowskich

25/11/2020 Środa
06:30    Za + JANA Sopel (od sąsiadów z ul. Dolnej)
17:00    Za + SYLWESTERA Opaluch (greg)
17:00    Za + STANISŁAWA Jurysta w 8 rocznice śmierci

26/11/2020 Czwartek
06:30    Za + STANISŁAWĘ Kątek (od Rady Nadzorczej, Zarządu i Pracowników Banku Spółdzielczego w Radymnie)
17:00    Za + SYLWESTERA Opaluch (greg)
17:00    Za + ANDRZEJA i KATARZYNĘ
17:00    Za ZMARŁYCH polecanych w wypominkach

27/11/2020 Piątek
06:30    Za + JANA Sopel (od sąsiadów z ul. Dolnej)
17:00    Za + SYLWESTERA Opaluch (greg)
17:00    Za + HELENĘ Kokot w 3 rocz. śmierci

28/11/2020 Sobota
06:30    Za + ANIELĘ Figlarską (od Czesława Stramach z rodziną)
17:00    Za + SYLWESTERA Opaluch (greg)
17:00    Za + ANETĘ Bereznicka

29/11/2020 I Niedziela Adwentu
06:00    Za + STANISŁAWA w 5 rocz. śmierci
10:00    Za Parafian
11:30    Za rejon VII i VIII
16:00    Za + SYLWESTERA Opaluch (greg)

 

INTENCJE MSZY ŚW. 15- 22/11/2020

16/11/2020 Poniedziałek
06:30    Za + SYLWESTERA Opaluch (greg)
17:00    Za + WŁADYSŁAWĘ Grendus (od Rady Parafialnej w Polance)
17:00    Za + ANDRZEJA Michalskiego (od anonimowego ofiarodawcy)

17/11/2020 Wtorek
06:30    Za + SYLWESTERA Opaluch (greg)
17:00    Za + ANIELĘ Figlarską (od Jóżefa Starmach z rodziną z Mszany)
17:00    Za + LUDWIKA Kubak w 13 rocz. śmierci

18/11/2020 Środa
06:30    Za + SYLWESTERA Opaluch (greg)
17:00    Za + JANA Sas w 27 rocz. śmierci
17:00    Za + TOMASZA Jartym (od rodziny Jartymów)

19/11/2020 Czwartek
06:30    Za + SYLWESTERA Opaluch (greg)
17:00    Za + JANA Sopel (od wnuka Kamila)
17:00    Za + STANISŁAWĘ Kątek (od Rady Nadzorczej Zarządu i Pracowników Banku Spółdzielczego w Radymnie)
17:00    Za ZMARŁYCH polecanych w wypominkach

20/11/2020 Piątek
06:30    Za + SYLWESTERA Opaluch (greg)
17:00    Za + ANIELĘ Figlarską (od Anieli Kowalczyk z rodziną z Mszany)
17:00    Za + WŁADYSŁAWĘ Grendus (od Pracowników PCEN w Krośnie)

21/11/2020 Sobota
06:30    Za + SYLWESTERA Opaluch (greg)
17:00    Za + JANUSZA Pilsak
17:00    Za + WŁADYSŁAWĘ Grendus (od rodziny Gałązka z parafii Krosno-Polanka)

22/11/2020 Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata
08:00    Za Parfian
10:00    Za + ANDRZEJA Czech
11:30    Za rejon V i VI
16:00    Za + SYLWESTERA Opaluch (greg)

 

 

INTENCJE MSZY ŚW. 09- 15/11/2020

09/11/2020 Poniedziałek
06:30    Za + JANA Sopel (od wnuka Damiana)
17:00    Za + SYLWESTERA Opaluch (greg)
17:00    Za + STASNISŁAWĘ Kątek (od Alicji Tancer)

10/11/2020 Wtorek
06:30    Za + ANIELĘ Figlarską (od Michała Starmach z żoną)
17:00    Za + SYLWESTERA Opaluch (greg)
17:00    Za + WŁADYSŁAWĘ Grendus (od Rady i Zarządu dzielnicy Krosno-Polanka)

11/11/2020 Środa
06:30    Za + STANISŁAWA Kątek
17:00    O zdrowie, Boże błog, i potrzebne łaski dla osoby Panu Bogu wiadomej
17:00    Za + SYLWESTERA Opaluch (greg)

12/11/2020 Czwartek
06:30    Za + ANIELĘ Figlarską (od Izabelii Stramach z rodziną)
17:00    Za + SYLWESTERA Opaluch (greg)
17:00    Za + CZESŁAWĘ Miciak (od Bogusławy i Barbary Nykiel)
17:00    Za ZMARŁYCH polecanych w wypominkach

13/11/2020 Piątek
06:30    Za + KATARZYNE i CZESŁAWA Fedan
17:00    Za + SYLWESTERA Opaluch (greg)
17:00    Za + STANISŁAWĘ Kątek

14/11/2020 Sobota
06:30    Za + STANISŁAWĘ Kątek (od rodziny Milów)
17:00    Za + SYLWESTERA Opaluch (greg)
17:00    Za + ŁUKASZA w 14 rocz. śmierci

15/11/2020 XXXIII Niedziela Zwykła
08:00   
Za + MIECZYSŁAWA Markiewicza w 6 rocz. śmierci
10:00    Za + SYLWESTERA Opaluch (greg)
11:30    Za rejon III i IV
16:00    Za Parafian

 

INTENCJE MSZY ŚW. 02- 08/11/2020

02/11/2020 Poniedziałek – Dzień Zaduszny
06:30   
Za + SYLWESTERA Opaluch (greg)
16:00    Za + ROMANA i ALICJĘ Ciołek
18:00    Za + STANISŁAWA

03/11/2020 Wtorek
06:30    Za + SYLWESTERA Opaluch (greg)
17:00    Za + JÓZEFA
17:00    Za + ANDRZEJA Michalskiego (od Zarządu i Pracowników PKGR w Skołoszowie)

04/11/2020 Środa
06:30    Za + SYLWESTERA Opaluch (greg)
17:00    Za + ANDRZEJA w 25 rocz. śmierci
17:00    Za + HENRYKA Halwę

05/11/2020 Czwartek
06:30    Za + SYLWESTERA Opaluch (greg)
17:00    Za + ANIELĘ i WOJCIECHA Świerczek
17:00    Za + PIOTRA i BOGDANA
17:00    Za zmarłych polecanych w wypominkach

06/11/2020 Piątek
06:30    Za + SYLWESTERA Opaluch (greg)
06:30    Za + WŁADYSŁAWĘ Grendus (od Pracowników PCEN w Krośnie)
17:00    Za + KAZIMIERZA Nowakowskiego

07/11/2020 Sobota
06:30    Za + SYLWESTERA Opaluch  (greg)
17:00    Dziękczynna z okazji 96 rocznicy KATARZYNY Bącal z prośbą o Boże błog. dary Ducha Święteego i opiekę Matki Bożej na dalsze lata
17:00    Za + ANIELĘ Figlarską (od chrześnicy Marii Palacz z rodziną)

08/11/2020 XXXII Niedziela Zwykła
08:00   
Za + SYLWESTERA Opaluch (greg)
10:00    Za Parafian
11:30    Za rejon I i II
16:00    Za + MARIĘ, ALEKSANDRĘ, ZBIGNIEWA, KRYSTYNĘ Girszing

 

 

INTENCJE MSZY ŚW. 26/10- 01/11/2020

26/10/2020 Poniedziałek
06:30  Za + ANTONIEGO Przytułę
17:00  Za + ANIELĘ Figlarską (od kolegów i koleżanek ze studiów z Rzeszowa i Dębicy)
17:00  Za + ANDRZEJA Michalskiego (od pracwoników OREW i NSPP)

27/10/2020 Wtorek
06:30  Za + ANTONIEGO Przytułę
17:00  Za + MIECZYSŁAWA w 13 rocz. śmikerci
17:00  Za + WŁADYSŁAWĘ Grendus (od syna Pawła i wnuczki Laury)

28/10/2020 Środa – Święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
06:30  Za + ANTONIEGO Przytułę
17:00  Za + WERONIKĘ
17:00  Za + TOMASZA Jartym (od chrzestnej z rodziną)

29/10/2020 Czwartek
06:30  Za + ANTONIEGO Przytułę
17:00  Za + LESŁAWA Jasińskiego (od Barbary Orłowskiej z rodziną)
17:00  Za + ANDRZEJA Michalskiego (od kuzynki Wandy i Barbary z Wadowic)

30/10/2020 Piątek
06:30  Za + ANTONIEGO Przytułę
17:00  Za + JANA Sopel (od córki z mężem)
17:00  Za + STANISŁAWĘ Kątek (od róży Marii Motyka)

31/10/2020 Sobota
06:30  Za + ANIELĘ Figlarską (od Stanisławy Hanioło z rodziną)
17:00  Za + WŁADYSŁAWĘ Grendus (od syna Mirosława)
17:00  Za + CZESŁAWĘ Miciak (od Danuty Łagoda z rodziną)

01/11/2020 Uroczystość Wszystkich Świętych
08:00 
Za Parafian
10:00  Za + SYLWESTERA Opaluch
11:30  Za dusze w czyśćcu cierpiące
16.00  W intencjach składanych do puszki przy figurze św. Antoniego

 

INTENCJE MSZY ŚW. 19 - 25/10/2020

19/10/2020 Poniedziałek
06:30      Za + LESŁAWA Jasińskiego (od kuzynów Kazimierza i Alicji)
18:00      Dziękczynna w 35 rocz. sakramentu małżeńśtwa ELŻBIETY i ANDRZEJA z prośbą o Boże błog.
18:00      Za + ANTONIEGO Przytułę

20/10/2020 Wtorek
06:30      Za + ANIELĘ Figlarską (od Mieczysława z żoną)
18:00      Za + ANTONIEGO Przytułę
18:00      Za + WŁADYSŁAWĘ Grendus (od męża Zygmunta)

21/10/2020 Środa
06:30      Za + CZESŁAWĘ Miciak (od rodzin z klatki 2)
18:00      O Boże błog. dla członków róży św. JANA z Dukli (Stanisława Przytuły) o pokój duszy dla zmarłych
18:00      Za + ANTONIEGO Przytułę

22/10/2020 Czwartek
06:30      Za + JANA Sopel (od żony)
18:00      Za + ANTONIEGO Przytułę
18:00      Za + TOMASZA Jartym (od chrzestnej z rodziną)

23/10/2020 Piątek
06:30      Za + WŁADYSŁAWĘ Grendus (od córki Barbary)
18:00      Za + ANTONIEGO Przytułę
18:00      Za + ADELĘ i LESZKA w 12 rocz. śmierci

24/10/2020 Sobota
06:30      Za + LESŁAWA Jasińskiego (od rodziny Cioch)
18:00      Za + ANTONIEGO Przytułę
18:00      Za + CZESŁAWĘ Miciak (od rodziny Jaromi)

25/10/2020 XXX Niedziela Zwykła
08:00     
Za Parafian
10:00      Za + DANUTĘ Zawadzką
11:30      Za rejon VII i VIII
16:00      Za + ANTONIEGO Przytułę

 

INTENCJE MSZY ŚW. 12- 17/10/2020

12/10/2020 Poniedziałek
06:30  Za + ANTONIEGO Przytułę
17:00  Za + ANIELĘ Figlarską (od sąsiadów z ul. Kasztanowej)
17:00  Za + TOMASZA Jartym (od siostry)

13/10/2020 Wtorek
06:30  Za + ANTONIEGO Przytułę
17:00  Za + LESŁAWA Jasińskiego (od Heleny i Ireny z rodzinami)
17:00  Za + ANTONI Bącal

14/10/2020 Środa
06:30  Za + ANTONIEGO Przytułę
17:00  Za + JANA Sopel (od synowej Danuty z rodziną)
17:00  Za + WŁADYSŁAWĘ Grendus (od katechetów z Krosna)

15/10/2020 Czwartek
06:30  Za + ANTONIEGO Przytułę
17:00  Za + JANA Franus w 30 rocz. śmierci
17:00  Za + JADWIGĘ Mendrala

16/10/2020 Piątek
06:30  Za + ANTONIEGO Przytułę
17:00  Za + JÓZEFA Duczymińskiego (od kolegów z Kałowic ze szpitala)
17:00  Za + TOMASZA Jartym (od kuzynek Małgorztay i Joanny z rodziną)

17/10/2020 Sobota
06:30  Za + ANTONIEGO Przytułę
17:00  Za + ks. TADEUSZA Robótkę
17:00  Za + CZESŁAWĘ Miciak (od rodziny Terleckich, Nosal i Grendus)

17/10/2020 XXIX Niedziela Zwykła
08:00 
Za + HELENĘ i STANISŁAWA Kokot
10:00  Za + ANTONIEGO Przytułę   
11:30  Za rejon V i VI
16:00  Za Parafian

INTENCJE MSZY ŚW. 05- 11/10/2020

05/10/2020 Poniedziałek – św. Faustyny
06:30    Za + ANIELĘ Figlarską (od Władysława Zubika z rodziną)
18:00    Za + ANTONIEGO Przytułę
18:00    Za + JÓZEFA Duczymińskiego (od bratanicy Alicjii z rodziną)

06/10/2020 Wtorek
06:30    Za + LESŁAWA Jasińskiego (od Henryki Skotnickiej)
18:00    Za + ANTONIEGO Przytułę
18:00    Za + WŁADYSŁAWĘ Grendus (od sąsiadów)

07/10/2020 Środa – NMP Różańcowej
06:30    Za + JÓZEFA Duczymińskiego (od brata Stanisława)
18:00    Za + ANTONIEGO Przytułę
18:00    Za + JANINĘ (od siostry Krystyny)

08/10/2020 Czwartek
06:30    Za + JANA Sopel (od rodziny Mazur z Bihale)
18:00    Za + ANTONIEGO Przytułę
18:00    Za + FRANCISZKA, MARIĘ, STANISŁAWA

09/10/2020 Piątek
06:30    Za + WŁADYSŁAWĘ Grendus (od katechtów z Krosna)
18:00    Za + ANTONIEGO Przytułę
18:00    Za + TOMASZA Jartym (od siostry)

10/10/2020 Sobota
06:30    Za + LESŁAWA Jasińskiego (od rodziny Knap)
18:00    Za + ANTONIEGO Przytułę
18:00    Za + JÓZEFA Duczymińskiego (od rodziny Kokotów)

11/10/2020 XXVIII Niedziela Zwykła
06:30   
Za + ANTONIEGO Przytułę
10:00    Za Parafian
11:30    Za rejon III i IV
16:00    W intencjach składanych do puszki przy figurze św. Antoniego

INTENCJE MSZY ŚW. 28/09- 4/10/2020


28/09/2020 Poniedziałek
06:30  Za + JANA Sopel (od rodziny Walczak)
18:00  Za + MARIĘ Marek
18:00  Za + LESŁAWA Jasińskiego (od właścicieli i pracowników z Tuczemp)

29/09/2020 Wtorek
06:30  Za + WŁADYSŁAWĘ Grendus (od sąsiadów)
18:00  Za + MARIĘ Marek
18:00  Za + MICHAŁA Bącal

30/09/2020 Środa
06:30  Za + JÓZEFA Duczymińskiego (od bratowej Marii z mężem)
18:00  Dziękczynna za 59 lat życia MAŁGORZATY
18:00  Za + MARIĘ Marek

01/10/2020 Czwartek
06:30  Za + ANTONIEGO Przytułę
18:00  O Boże błog. dla sióstr z róży św. WOJCIECHA oraz o życie wieczne dla zmarłych
18:00  Za + WŁADYSŁAWĘ Grendus (od sąsiadów)

02/10/2020 Piątek
06:30  Za + ANTONIEGO Przytułę
06:30  Za + TOMASZA Jartym (od rodziców)
18:00  Dziękczynna w 15 rocz. urodzin FILIPA z prośbą o Boże błog. o zdrowie, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej

03/10/2020 Sobota
06:30  Za + ANTONIEGO Przytułę
18:00  O Boże błog. dla sióstr z Róży św. WOJCIECHA i wieczne odpoczywanie dla zmarłych
18:00  Za + LESŁAWA Jasińskiego (od rodziny Kowalczyków)

04/10/2020 XXVII Niedziela Zwykła
08:00 
Za Parafian
10:00  Dziękczynna w 20 rocz. sakramentu małżeństwa MAŁGORZATY i ANDRZEJA z prośbą o Boże błog. na dalsze lata
11:30  Za rejon I i II
16:00  Za + ANTONIEGO Przytułę

 

INTENCJE MSZY ŚW. 21- 27/09/2020

21/09/2020 Poniedziałek – św. Mateusza
 06:30 Za + STANISŁAWA  Wierzbickiego
18:00  Za + MARIĘ Marek
18:00  Za + HENRYKA w 4 rocz. śmierci

22/09/2020 Wtorek
06:30  Za + JANA Sopel (od wnuczki Moniki z rodziną)
18:00  Za + MARIĘ Marek
18:00  Za + WŁADYSŁAWĘ Grendus (od rodziny Rząsów)

23/09/2020 Środa – św. O. Pio
06:30  Za + JÓZEFA Duczymińskiego (od bratanka Jacka z rodziną)
18:00  Za + MARIĘ Marek
18:00  Za + ANIELĘ Figlarską (od Józefa Zubika z rodziną)

24/09/2020 Czwartek
06:30  Za + LESŁAWA Jasińskiego (od rodziny Studzińskich)
18:00  Za + MARIĘ Marek
18:00  Dziękczynna w 60 rocznicę sakramentu małżeńśtwa ANNY i ZENONA z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata

25/09/2020 Piątek
06:30  Dziękczynna w 25 rocz. sakramentu małżeńśtwa ELŻBIETY i RYSZARDA z prośbą o Boże błog. opiekę Matki Bożej na dalsze lata
18:00  Za + MARIĘ Marek
18:00  Za + PAWŁA Kryk w 1 rocz. śmierci

26/09/2020 Sobota
06:30  Za + WŁADYSŁAWĘ Grendus (od sąsiadów)
18:00  Za + MARIĘ Marek
18:00  Za + CZESŁAWA (od córek z rodzinami)

27/09/2020 XXVI Niedziela Zwykła
08:00 
Za + MARIĘ Marek
10:00  Dziękczynna w 12 rocz. sakramentu małżeństwa AGATY i MARCINA z prośbą o Boże błog. na dalsze lata
11:30  Za rejon VII i VIII
16:00  Za Parafian

 

 

INTENCJE MSZY ŚW. 14 - 20/09/2020

14/09/2020 Poniedziałek – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
06:30  
Za + WŁADYSŁAWĘ Grendus (od rodziny Gierczak)
18:00   Za + MARIĘ Marek
18:00   Za + MARIĘ

15/09/2020 Wtorek
06:30   Za + ANIELĘ Figlarską (od Dąbrowskiej i rodziny)
18:00   Za + MARIĘ Marek
18:00   Za + KAZIMIERZA w 20 rocz. śmierci

16/09/2020 Środa
06:30   Za + TOMASZA Jartym (od rodziców)
18:00   Za + MARIĘ Marek
18:00   Za + JANA Sopel (od wnuka Artura z rodziną)

17/09/2020 Czwartek
06:30   Za + TOMASZA Jartym (od rodziców)
18:00   Za + MARIĘ Marek
18:00   Za + KAROL Małysz (od Karoliny)

18/09/2020 Piątek – Św. Stanisława Kostki
06:30  
Za + LESŁAWA Jasińskiego (od rodziny Jartym)
18:00   Za + MARIĘ Marek
18:00   Za + CZESŁAWĘ Miciak (od rodziny Kołaczów i Szumińskich)

19/09/2020 Sobota
06:30   Za + WŁADYSŁAWĘ Grendus (od rodziny Chorzępów)
18:00   Za + MARIĘ Marek
18:00   Za + GENOWEFĘ i MICHAŁA Maik

20/09/2020 XXV Niedziela Zwykła
08:00  
Za + STANISŁAWA Buczkowskiego (od rodziny Walczaków)
10:00   Za Parafian
11:30   Za rejon V i VI
16:00   Za + MARIĘ Marek

INTENCJE MSZY ŚW. 07- 13/09/2020

07/09/2020 Poniedziałek
06:30   O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla BLOKU nr. 15 (klatka 3 i 4)
18:00   Za + MARIĘ Marek
18:00   Za + ELIASZA

08/09/2020 Wtorek – Święto Narodzenia NMP
06:30  
Za + JANA Sopel (od wnuczki Marty z Radkiem)
18:00   Za + MARIĘ Marek
18:00   Za + PATRYKA Misiaka (od rodziców)

09/09/2020 Środa
06:30   Za + LESŁAWA Jasińskiego (od rodziny Lewandowskich)
18:00   Za + MARIĘ Marek
18:00   Za + JANA w 7 rocz. śmierci

10/09/2020 Czwartek
06:30   Za + WŁADYSŁAWĘ Grendus (od właścicieli firmy Elektropomiar - Lift)
18:00   Za + MARIĘ Marek
18:00   Za + ANNĘ i LUDWIKA Tomaszewskiego

11/09/2020 Piątek
06:30   Za + JÓZEFA Duczymińskiego (od bratanicy Alicjii z rodziną)
18:00   W intencji ks. PROBOSZCZA o zdrowie, Boże błog. i dary Ducha Świętego w kapłańskiej posłudze (od OAZY)
18:00   Za + MARIĘ Marek

12/09/2020 Sobota
06:30   Za + TOMASZA Jartym (od rodziców)
18:00   Za + MARIĘ Marek
18:00   Za + JANA, ZOFIĘ, EUGENIUSZA, PAWŁA

13/09/2020 XXIV Niedziela Zwykła
08:00  
Za Parafian
10:00   Za + ŁUCJĘ Sawa
11:30   Za rejon III i IV
16:00   Za + MARIĘ Marek

 

 

INTENCJE MSZY ŚW. 31/08 - 06/09/2020

31/08/2020 Poniedziałek
06:30  Za + ANIELĘ Figlarską (od Zakładu drobiarskiego Matyja - Jarosław)
18:00  Dziękczynna w rocznicę ślubu BEATY i JERZEGO
18:00  W intecnji ks. PAWŁA o zdrowie, Boże błog. i dary Ducha Świętego (od kościelnego i organisty)

01/09/2020 Wtorek
06:30  Za + JANA Sopel (od syna i synowej)
18:00  Za + MARIĘ Marek
18:00  Za + MARIĘ i MICHAŁA Jaremko

02/09/2020 Środa
06:30  Za + ALEKSANDRĘ Karaś (od sąsiadów z bloku nr. 5 klatka I)
18:00  W intencji BEATY w 50 rocz. urodzin
18:00  Za + MARIĘ Marek

03/09/2020 Czwartek
06:30  Za + WŁADYSŁAWĘ Grendus (od rodziny Buczkowskich)
18:00  Dziękczynna za 16 lat sakramentu małżeństwa SYLWII i MARIUSZA z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej na dalsze lata
18:00  Za + MARIĘ Marek

04/09/2020 Piątek
06:30  Za + LESŁAWA Jasińskiego (od rodziny Krzyżanowskich)
06:30  Za + ALDONĘ Ciesielka (od Teresy)
18:00  Za + MARIĘ Marek

05/09/2020 Sobota
06:30  Za + ANIELĘ Figlarską (od rodziny Zabawów)
18:00  Za zmarłych z rodziny BLAJER i NIEBYLSKICH
18:00  Za + MARIĘ Marek

06/09/2020 XXIII Niedziela Zwykła
08:00 
Za + MICHAŁA, JOANNĘ, PIOTRA, JULIANA i zmarłych z rodziny
10:00  Za + MARIĘ Marek
11:30  Za rejon I i II
16:00  Za Parafian

 

 

INTENCJE MSZY ŚW. 24- 30/08/2020

24/08/2020 Poniedziałek
06:30  Za + ANIELĘ Figlarską (od Marii i Stanisława Chmurzcze z Wietlina Trzeciego)
18:00  Za + BOGDANA Jacek
18:00  Za + JANA w 12 rocz. śmierci

25/08/2020 Wtorek
06:30  Za + FRANCISZKA Broszko (od siostry Eugenii z rodziną)
18:00  Za + BOGDANA Jacek
18:00  Za + JERZEGO w 32 rocz. śmierci

26/08/2020 Środa    Uroczystość NMP Częstochowskiej
08:00 
Za + IRENĘ i MIECZYSŁAWA Madaj
11:00  SUMA ODPUSTOWA za Parafian
18:00  Za + BOGDANA Jacek

27/08/2020 Czwartek
06:30  Za + LESŁAWA Jasińskiego (od sąsiadów)
18:00  Za + BOGDANA Jacek
18:00  Dziękczynna z okazji 60 rocznicy urodzin ANTONINY z prośbą o Boże błog. łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej na dalsze lata

28/08/2020 Piątek
6:30  O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla mieszkańców BLOKU NR. 15 (mieszkania od 1-20)
18:00  Za + BOGDANA Jacek
18:00  Dziękczynna z okazji 65 rocznicy urodzin EMILIANA z prośbą o Boże błog. łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej na dalsze lata

29/08/2020 Sobota
06:30  Za + ROMANA Karkowskiego w 17 rocz. śmierci
18:00  Za + BOGDANA Jacek
18:00  O zdrowie i Boże błog. dary Ducha Świętego dla AUGUSTYNA

30/08/2020 XXII Niedziela Zwykła
08:00 
Za + BOGDANA Jacek
10:00  Za Parafian
11:30  Za + IWONĘ Pikor (od wychowanków z 2005 roku)
16:00  Za + CZESŁAWĘ i ZDZISŁAWA

 

 

INTENCJE MSZY ŚW. 17- 23/08/2020

17/08/2020 Poniedziałek
06:30 Za + BOGDANA Jacek
18:00 Za + HENRYKA Halwę
18:00 Za + ELŻBIETĘ Sobejko

18/08/2020 Wtorek
06:30 Za + BOGDANA Jacek
18:00 Dziękczynna za 41 lat sakramentu małżeńśtwa ANTONINY i EMILIANA z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej na dalsze lata
18:00 Za + BOŻENĘ w 18 rocz. śmierci

19/08/2020 Środa
06:30 Za + BOGDANA Jacek
18:00 Za + ANIELĘ Figlarską (od rodziny Filipczak i Pańczuk z Wyszatyc)
18:00 Za + ELŻBIETĘ i MARIANA Kraszewskich

20/08/2020 Czwartek
06:30 Za + BOGDANA Jacek
18:00 Za + JANA Lech
18:00 Za + LESŁAWA Jasińśkiego (od sąsiadów)

21/08/2020 Piątek
06:30 Za + BOGDANA Jacek
18:00 Za + JANINĘ Janusz (w 1 rocz. śmierci)
18:00 O całkowite zaprzestanie grzechów aborcji w Polsce

22/08/2020 Sobota
06:30 Za + BOGDANA Jacek
18:00 Za + ALEKSANDRĘ Karaś (od rodziny Gałęzów)
18:00 Za + JANA

23/08/2020 XXI Niedziela Zwykła
08:00 Za Parafian
10:00 Za + BOGDANA Jacek
11:30 Za rejon VII i VIII
16:00 O zdrowie i Boże błog. dla BARTŁOMIEJA i łaske powrotu do Boga

 

INTENCJE MSZY ŚW. 10 - 16/08/2020

10/08/2020 Poniedziałek – św. Wawrzyńca
06:30
Za + PATRYKA Misiak (od siostry)
18:00 Za + BOGDANA Jacek
18:00 Za + ANNĘ i JANA Składan

11/08/2020 Wtorek
06:30 Za + ANIELĘ Figlarską (od Józefa i Andrzeja Musak)
18:00 Za + BOGDANA Jacek
18:00 Za + JERZEGO Malec

12/08/2020 Środa
06:30 Za + ALDONĘ Ciesielka (od wnuczki Magdaleny z rodziną)
18:00 Za + BOGDANA Jacek
18:00 O zdrowie i potrzebne łaski dla pani MARII Kuchta

13/08/2020 Czwartek
06:30 Za + ALEKSANDRĘ Karaś (od sąsiadów z bloku nr. 5)
18:00 Za + BOGDANA Jacek
18:00 Za + LESŁAWA Jasińskiego (od rodziny Wąsików)

14/08/2020 Piątek
06:30 Za + MARIĘ Kotlińską w 13 rocz. śmierci
18:00 Za + BOGDANA Jacek
18:00 O zdrowie Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla OLI i jej RODZICÓW z podziękowaniem za dar życia

15/08/2020 Sobota – Uroczystość Wniebowzięcia NMP
08:00
Za + MARIĘ i ANTONINĘ Wozniak
10:00 Za + ADAMA
11:30 Za Parafian
16:00 Za + BOGDANA Jacek

16/08/2020 XX Niedziela Zwykła
08:00
Za + BOGDANA Jacek
10:00 Za + MARIĘ  Bernakiewicz
11:30 Za rejon V i VI
16:00 Za Parafian

INTENCJE MSZY ŚW. 3 - 9/08/2020

03/08/2020 Poniedziałek
6:30    Za + BOGDANA Jacek
18:00    Za FABIANA w 4 rocz. urodzin o zdrowie i Boże błog.
18:00    Za + ZOFIĘ, WOJCIECHA, ZBIGNIEWA, MARTĘ

04/08/2020 Wtorek
06:30    Za + BOGDANA Jacek
18:00    Za + ANIELĘ Figalrską (od Zofii Bałycz z rodziną)
18:00    Za + WIESŁAWĘ Jasiejko i + KAZIMIERĘ Oś (od rodziny)

05/08/2020 Środa
06:30    Za + BOGDANA Jacek
18:00    Za + LESŁAWA Jasińskiego (od Franciszka z żoną)
18:00    Za + FRANCISZKA

06/08/2020 Czwartek
06:30    Za + BOGDANA Jacek
18:00    Za + KAZIMIERZA Rachfalskiego w 5 rocz. śmierci oraz + PIOTRA
18:00    Za + FRANCISZKA Broszko (od Zbigniewa i Urszuli Broszko)

07/08/2020 Piątek
06:30    Za + BOGDANA Jacek
06:30    Za + JÓZEFA Duczymińskiego (od brata Tadeusza z żoną)
18:00    Za + JERZEGO w 10 rocz. śmierci

08/08/2020 Sobota
06:30    Za + BOGDANA Jacek
18:00    Dziękczynna w 80 rocznicę urodzin FRANCISZKA z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
18:00    Za + KAZIMIERZA w 16 rocz. śmierci i + CZESŁAWA

09/08/2020 XIX Niedziela Zwykła
08:00    Za Parafian
10:00    Za + WOJCIECHA, MARIĘ Jarosz i JANINĘ Ramach
11:30    Za rejon III i IV
16:00    Za + BOGDANA Jacek

INTENCJE MSZY ŚW. 27/07 - 2/08/2020

27/07/2020 Poniedziałek
06:30    Za + IRENĘ Żminkowską
18:00    Za + ANETĘ Bereźnicka
18:00    Dziękczynna za 8 lat życia MAKSYMILIANA z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski

28/07/2020 Wtorek
06:30    Za + IRENĘ Żminkowską
18:00    Za + WANDĘ Lech
18:00    Za ks. KRZYSZTOFA z okazji imienin o Boże błog. dary Ducha Świętego w kapłańskiej posłudze (od Pracowników i uczestników Przyjaznego Domu)

29/07/2020 Środa
06:30    Za + IRENĘ Żminkowską
18:00    Za + ALEKSANDRĘ Karaś (od sąsiadów z bloku nr. 5)
18:00    Za + HELENĘ Sobala w 6 rocz. śmierci oraz + MARIĘ i JÓZEFA

30/07/2020 Czwartek
06:30    Za + IRENĘ Żminkowską
18:00    Za + ANIELĘ Figlarską (od Aleksandry Pytko)
18:00    Za + JÓZEFA, MARIĘ, HELENĘ, JANINĘ

31/07/2020 Piątek
06:30    Za + STANISŁAWĘ Kontek (od sąsiadów)
18:00    Za + LESŁAWA Jasińskiego (od rodziny Kowalów)
18:00    W intencji Panu Bogu wiadomej

01/08/2020 Sobota
06:30    Za + BOGDANA Jacek
18:00    Za + ALEKSANDRĘ Karaś (od rodziny Chwasta)
18:00    Za + STANISŁAWĘ Kontek (z róży p. Marii Motyka)

02/08/2020 XVIII Niedziela Zwykła
08:00    Za zmarłych rodziców, dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące
10:00    Za + BOGDANA Jacek
11:30    Za rejon I i II
16:00   Za Parafian

INTENCJE MSZY ŚW. 20 - 26/07/2020

20/07/2020 Poniedziałek
06:30   Za + IRENĘ Żminkowską
18:00   Za ks. CZESŁAWA o zdrowie i Boże błog. w dniu imienin (od Akcji Katolickiej)
18:00   Za ks. CZESŁAWA o zdrowie i Boże błog. w dniu imienin (od uczestników i pracowników Przyjaznego Domu)

21/07/2020 Wtorek
06:30   Za + IRENĘ Żminkowską
8:00   Za + ANIELĘ Figlarską (od rodziny Tlałków z Żywca)
18:00   Za + LESŁAWA Jasińśkiego (od rodziny Kowalów)

22/07/2020 Środa
06:30   Za + IRENĘ Żminkowską
18:00   Za + ALEKSANDRĘ Karaś (od rodziny Puzio i Marii Kozioł)
18:00  Za + ANNĘ i KAZIMIERZA oraz zmarłych z rodziny
17:00  (w kościele św. Wawrzyńca)  Za + STANISŁAWĘ TURCZYŃSKĄ

23/07/2020 Czwartek
06:30   Za + IRENĘ Żminkowską
18:00   Za + JERZEGO Olech (od kuzynów)
18:00   Za + MAŁGORZATĘ, JANINĘ, JANA

24/07/2020 Piątek
06:30   Za + IRENĘ Żminkowską
18:00   Za + ANNĘ
18:00   W intencji ks. KRZYSZTOFA o zdrowie i Boże błog. dary Ducha Świętego (od kościelnego i organisty)

25/07/2020 Sobota
06:30   Za + IRENĘ Żminkowską
18:00   Dziękczynna za 60 lat życia ZDZISŁAWA
18:00   Za ks. KRZYSZTOFA o zdrowie i Boże błog. dary Ducha Świętego

26/07/2020 XVII Niedziela Zwykła
08:00  
Za + IRENĘ Żminkowską
10:00   Za Parafian
11:30   Za rejon VII i VIII
16:00   O zdrowie i Boże błog. dary Ducha Świętego dla ANNY, HANNY i KRZYSZTOFA

INTENCJE MSZY ŚW. 13- 19/07/2020

13/07/2020 Poniedziałek
06:30    Za + EUGENIUSZA w 12 rocz. śmierci
18:00    Za + IRENĘ Żminkowską
18:00    Za + EMILIĘ Kubaka w 1 rocz. śmierci

14/07/2020 Wtorek
06:30    Za + ANIELĘ Figlarską (od rodziny Sobolewskich)
18:00    Za + IRENĘ Żminkowską
18:00    Za + ALEKSANDRĘ Karaś (od rodziny Janigów)

15/07/2020 Środa
06:30    Za + ANNĘ, WŁADYSŁAWA, WANDĘ i JANA Szczerbiak
18:00    Za + IRENĘ Żminkowską
18:00    Za + KAZIMIERZA Nowakowskiego

16/07/2020 Czwartek
06:30    Za + ANTONIEGO Jurkiewicz w 15 rocz. śmierci
18:00    Za + IRENĘ Żminkowską
18:00    Za + FRANCISZKA Małkowskiego w 25 rocz. śmierci

17/07/2020 Piątek
06:30    Za + EUGENIUSZA Słabak
18:00    Za + IRENĘ Żminkowską
18:00    Dziękczynna za 15 lat sakramentu małżeństwa ANNY i ANDRZEJA z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej na dalsze lata

18/07/2020 Sobota
06:30    Za + ANIELĘ Figlarską (od wnuków Jana i Franciszka)
18:00    Za + IRENĘ Żminkowską
18:00    Dziękczynna w 50 rocz. urodzin STANISŁAWA z prośbą o Boże błog. na dalsze lata

19/07/2020 XVI Niedziela Zwykła
08:00   
Za Parafian
10:00    Za + KATARZYNĘ i CZESŁAWA Fedan
11:30    Za rejon V i VI
16:00    Za + IRENĘ Żminkowską

INTENCJE MSZY ŚW. 06 - 12/07/2020

06/07/2020 Poniedziałek
06:30        Za + JANINĘ Szozda (od syna z żoną)
18:00        Za + IRENĘ Żminkowską
18:00        O dar życia wiecznego dla MARII Durbajło

07/07/2020 Wtorek
06:30        Za + ANIELĘ Figlarską (od Agnieszki, Patryka, Magdaleny, Rafała, Izabeli, i Juli Pytko)
18:00        Za + IRENĘ Żminkowską
18:00        O Boże błog. i potrzebne łaski dla MARII Kuchta

08/07/2020 Środa
06:30        Za + JANINĘ Szozda (od syna z żoną)
18:00        Za + IRENĘ Żminkowską
18:00        Za + KAZIMIERZA Borbeło

09/07/2020 Czwartek
06:30        Za + ALEKSANDRĘ Karaś (od przyjaciółek wnuczki Sylwi)
18:00        Za + IRENĘ Żminkowską
18:00        Za + ŁUKASZA

10/07/2020 Piątek
06:30        Za + ANIELĘ Figlarską (od syna Tomasza i synowej Wioletty)
18:00        Za + IRENĘ Żminkowksą
18:00        Za + JERZEGO Olech (od siostry z rodziną)

11/07/2020 Sobota
06:30        Za + ROMANA w 3 rocz. śmierci
18:00        Za + IRENĘ Żminkowską
18:00        Za + RUDOLFA w 5 rocz. śmierci

12/07/2020 XV Niedziela Zwykła
08:00        Za + HELENĘ i STANISŁAWA Kokot
10:00        Za + IRENĘ Żminkowską
11:30        Za rejon III i IV
16:00        Za Parafian

Strony