Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /var/www/radymno-parafia.pl/doc/includes/menu.inc).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 9/05/2021 VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

Wielkanoc - Polska Parafia Rzymskokatolicka w Londynie

   To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem ...

   Wy jesteście przyjaciółmi moimi, jeżeli czynicie to, co wam przykazuję ...

   Nie wy Mnie wybraliście, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili ...

  1. Dziś nabożeństwo majowe o godz. 15.30, a pół godziny wcześniej możliwość osobistej modlitwy przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.
  2. W poniedziałek, wtorek i środę wypadają dni modlitw o urodzaje, znane jako Dni Krzyżowe. Modlitwy  o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy połączymy w tych dniach z nabożeństwami majowymi po Mszach św. wieczornych.
  3. W czwartek wieczorem Nabożeństwo Fatimskie połączone z nabożeństwem majowym. Zapraszamy do modlitwy różańcowej w duchu objawień fatimskich. Zapraszamy także, w miarę naszych możliwości, do codziennego udziału w nabożeństwach majowych
  4. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej Parafii będzie to dzień Pierwszej Komunii Świętej, którą będziemy przeżywać na dodatkowej Mszy św. o godz. 13.00. Spowiedź przed Pierwszą Komunią będzie w sobotę o godz. 16.30.
  6. W tym dniu będą także święcenia diakonatu w naszej Archidiecezji. Otaczamy modlitwą kandydatów do święceń.
  7. W minionym tygodniu odbyły się spotkania z naszą Radą Duszpasterską. W przyszłą niedzielę zostaną przedstawione dokładniej najbliższe plany duszpasterskie i inwestycyjne, omawiane na tych spotkaniach.
  8. Dziś na stoliku z prasą religijną znajdziemy więcej egzemplarzy Niedzieli, ze względu na zamieszczony w dodatku przemyskim duży artykuł, poświęcony śp. ks. Czesławowi Jaworskiemu. Zachęcamy do zakupienia i lektury.